כיף לנוער: דגמי ה-125 החדשים של אפריליה בישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
אפריליה חוזרת לשווק בישראל את דגמי אנדורו והסופרמוטו שלה בנפח 125 סמ"ק המותאמים לרוכבים המתחילים בעלי רשיון A2. המחיר: 26,900 ש"ח

לאפריליה יש מסורת ארוכה של דגמים קטני נפח לצעירים שמעוצבים ומצויידים “כמו גדולים”. בשנה שעבר חשפה אפריליה דור חדש לדגמי ה-RX וה-SX, כאשר מדובר למעשה באופנוע זהה בבסיסו המותאם לשימושי אנדורו (RX) או סופרמוטו (SX). בימים אלו מתחילה חברת ‘עופר אבניר’, יבואנית אפריליה, לשווק בישראל את צמד האחים בדגמי ה-125 סמ”ק שלהם (באירופה קיימות גם גרסאות 50 סמ”ק שלא רלוונטיות לשוק המקומי), כאשר לשניהם תג מחיר זהה של 26,900 ש”ח.כאמור, הבסיס המכאני של שני הכלים זהה והם חולקים את אותה שלדת קורה כפולה ממתכת’ בה מותקן מנוע סינגל מקורר מים ומוזרק המניב 14.7 כ”ס – ההספק המרבי המותר בתקנות קבוצת רשיון A2. שני האופנועים גם מצוידים במזלג קדמי הפוך בקוטר 41 מ”מ, במערכת ABS מתוצרת בוש ובלוח מחוונים דיגיטלי.

השוני בין האופנועים הוא בכיול המתלים כמו גם במערכת בלימה והגלגלים. ה-RX מצוייד בחישוקי “21 מלפנים ו-“18 מאחור עם צמיגי שטח, כאשר מערכת הבלימה כוללת דיסק קדמי בקוטר 260 מ”מ מלפנם ו-220 מ”מ מאחור.  ה-SX מצוייד בחישוקי “17 העוטים צמיגי כביש ספורטיבים ומקבל מערכת בלימה מתוגברת עם דיסק קדמי בקוטר 300 מ”מ וקאליפר בעל שתי בוכנות.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.

העסקים של THEDOO

חדש באתר

גלילה לראש העמוד