יובל בר ביטוחים

  • אופנועים וקטנועים
  • מכוניות נוסעים ומכוניות אספנות
  • ביטוחי בריאות ואובדן כושר
  • ביטוחי רכוש ודירות
  • ביטוחים ייעודיים ותפורים לפי מידה
קצת עלינו

סוכנות הביטוח ‘יובל בר ביטוחים‘ הוקמה בשנת 2012 על-ידי יובל בר אשר עוסק בתחום הביטוח מאז שנת 2008. השאיפה שלנו היא ליצור תוכניות ביטוח הוגנות, אישיות ויצירתיות באופן שיבטיח  שקט נפשי ללקוחותינו. 

הסוכנות הוקמה כדי לשנות מציאות בענף הביטוח לטובת הלקוחות, והיא מנוהלת בהתאם לתפיסת עולם לפיה אפשר וצריך “לתפור” כיסוי ביטוחי הולם וייעודי לכל לקוח לפי הנסיבות המיוחדות שלו. אנחנו שואפים להעניק ללקוחותינו שירות נאמן תוך כדי שקיפות, הוגנות ושיתוף שלו בתהליך בניית תוכנית הביטוח שמותאמת לצרכיו. אנחנו שואפים שכל מבוטח יוכל ליהנות מתוכנית ביטוח שתגן  באופן אמיתי על רכושו ועל עתיד משפחתו, בתוך כדי בחינה מתמדת והתאמת התוכנית למציאות המשתנה ולשינויים בהצעות של חברות הביטוח. 

כאופנוען – יובל מתמחה בביטוחי אופנועים ובשירות לקהל הרוכבים, והוא משתתף פעיל בפורומים ניהוליים שמטרתם לקדם את ענף הביטוח בארץ תוך כדי שיפור מתמיד של רמת השירות והמקצועיות של העוסקים בו. כל עובדי ‘יובל בר ביטוחים’ זמינים לכל שאלה, התייעצות ופתרון להתלבטות, ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

‘יובל בר ביטוחים’ מתמחה בשישה תחומים עיקריים:

 אופנועים

ההתמחות הבולטת ביותר שלנו היא ביטוח אופנועים, עם הפעלה מיידית של פוליסת חובה באמצעות ה”פול”, והפקתה במשרדנו, ביטוח צד שלישי, וביטוח מקיף מלא או חלקי בהתאם לצורך.

 מכוניות

אנחנו מפיקים ביטוחי חובה, צד שלישי, וביטוח מקיף מלא לכל סוגי המכוניות והרכב המסחרי, ובמיוחד לרכבי אספנות, יבוא אישי ומשאיות. אנחנו מפיקים פוליסות ביטוח לכלי רכב מיוחדים שמובילים חומרים מסוכנים, בעלי חיים, הסעה בשכר ועוד

 דירות, בתים ומבנים

‘יובל בר ביטוחים’ מפיקה תוכניות ביטוח לדירות, בתים משותפים, מבנים, וכן תכולה ורכוש, ובכלל זה תכשיטים ונזק לצד שלישי. אנחנו מייצרים פתרונות מיוחדים לדירות שכורות או מושכרות, לעסקים שפועלים בדירות מגורים, לבתים פרטיים, ואפילו לבתים בתהליך בניה או שיפוץ.

 חברות ועסקים

אנחנו מייעצים ומתכננים תוכניות ביטוח לעסקים וחברות, ובכלל זה לאחריות מקצועית, צד שלישי, לסחורות בהובלה ועוד. חנויות, משרדים, וגם חברות גדולות מבוטחים באמצעותנו, ואנחנו מפיקים גם ביטוחים מורכבים ליבואנים, עבודות פיתוח ועוד.

בריאות

יובל בר ביטוחים מתמחה בביטוחי בריאות וסיעוד מכל הסוגים, ובכלל זה גם ביטוח תאונות אישיות ייחודי שמותאם אישית למבוטחים.

 נסיעות

ביטוח מיוחד לנוסעים לחו”ל: כיסוי רפואי, הרחבת פוליסה עבור “מצב רפואי קיים” וגם לעוסקים בספורט אתגרי ולרוכבי אופנועים – בכלל זאת גם לנזק לאופנוע או מכונית שכורים. אנחנו מציעים פתרונות למטיילים בטיולים מאורגנים ולתרמילאים שזקוקים לכיסוי מיוחד.

 

החזון שלנו:

הלקוח ניצב בראש סדר העדיפויות שלנו ואנחנו מעניקים לו שירות נאמן, שקוף והוגן באמצעות השיתוף שלו בתהליך עיצוב פוליסת ביטוח אישית ומותאמת בדיוק לצרכיו. שמנו לנו למטרה להוביל את ענף הביטוח עם הנדסה יצירתית של כיסויים שמספקים לכל אחד מלקוחותינו שכבת הגנה אמיתית לרכוש ולמשפחה. אנחנו מבקשים להקנות ללקוחות שלנו שקט נפשי מושלם, ולצורך זה בוחנים באופן מתמיד את מצב הפוליסה של כל לקוח אל מול הפתרונות העדכניים ביותר בשוק, ובמידת האפשר יוצרים פתרונות חדשים מול חברות הביטוח.

 

קבלו הצעת ביטוח משתלמת ומותאמת עבורכם

שלחו אלינו פרטים אודות האופנוע ורישיון הנהיגה שלכם ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית

השארו מעודכנים

הירשמו לניוזלר שלנו לקבלת מידע והצעות מיוחדות ללקוחות יובל בר ביטוחים

השותפים שלנו


גלילה לראש העמוד