עפו: אורל תשווק אופנוע עם רחפן

החברה הרוסית תמכור מהדורה מוגבלת של אופנועים, שהסירה שלהם מגיעה עם רחפן ותושבת עבורו. הערכה כוללת גם מוט סלפי

יצרנית האופנועים הרוסית אורל לא ידועה כחברה טכנולוגית במיוחד. במשך שנים היא מייצרת אופנועים מותאמים לשטח, כשמה שהיא בעיקר ידועה בו הוא הסירה שמגיעה כברירת מחדל כמעט בכל דגם. עם זאת, אולי כדי לשנות טיפה את התדמית המיושנת שלה, אולי כגימיק, ואולי בשל שתי הסיבות – החברה הכריזה בשבוע האחרון על אופנוע מיוחד המגיע עם רחפן.

מדובר בדגם שייוצר במהדורה מוגבלת של 40 אופנועים, ושמו יהיה אורל אייר (AIR). הפרטים לגבי הכלי עצמו די משעמים – מנוע ארבע פעימות בעל שני צילינדרים ו-41 כוחות סוס – כשהשוס עצמו מגיע בסירה. באף של זאתי יש תא נסתר, שבעת לחיצה על כפתור נפתח וחושף רחפן מסוג ספארק (Spark) של ענקית הרחפנים הסינית DJI.

עוד בסירה ישנה תושבת מיוחדת לשלט של הרחפן, במה שהופך את היושב בצד האופנוע למעין נווט, שיכול לשלוח את הרחפן למרחק, לקבל ממנו פיד וידיאו ולהחליט על הדרך האידאלית לרכיבה. כדי להשלים את הפוזה הזאת, האופנוע אף מגיע עם שרוול רוח, המשמש להערכת מהירות הרוח וכיוונה.

כמעין בדיחה מודעת, בחברה החליטו שלא להצמיד את שרוול הרוח למוט רגיל – אלא למקל סלפי שמיש לחלוטין. בסופו של דבר, נראה כי מרבית האנשים שיצליחו לשים יד על האופנוע הזה ישתמשו ברחפן יותר עבור צילומי וידאו וסטילס ממעוף הציפור, שימצאו עצמם אחר כך בדרך לרשתות החברתיות. האופנוע צפוי להגיע לסוכנויות המכירה בארצות הברית בנובמבר, ומכירו יעמוד 17,999 דולר. מי שממש רוצה את הכלי, יכול כבר כעת לשלם מקדמה של 500 דולר באתר החברה.

כתבות נוספות:


השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.

העסקים של THEDOO

חדש באתר

גלילה לראש העמוד