חשמלי עם סטייל איטלקי: תכירו את האופנוע החדש של וולט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
החברה האיטלקית וולט הכריזה על אופנוע חשמלי ששומר על הסטייל של ארץ המגף. המחיר גבוה, אך הביצועים ראויים וכל לקוח יוכל להתאים את האופנוע לדרישותיו

לא כל אופנוע חשמלי חייב להבליט את העובדה שאתם מחבקי עצים. קחו לדוגמא את וולט האיטלקית, שהכריזה לאחרונה על אופנוע חשמלי יוקרתי, יפיפה ומאוד מאוד יקר. האופנוע, שזכה לשם ״לאקמה״ (Lacama), ייצא במהדורה מוגבלת של 25 כלים בלבד, שיתומחרו ב-38 אלף דולרים.

אז מה מציע האופנוע הזה? על פי החברה לאופנוע מנוע חשמלי בהספק של 94 כ”ס המוזן מסוללת ליתיום יון בקיבולת של 15.1 קילוואט, כך שהוא הוא מסוגל להגיע מאפס ל-100 קילומטרים לשעה בתוך 4.6 שניות, ומהירותו המקסימלית עומדת על 180 קמ”ש

הסוללה החזקה שנדרשה על מנת לאפשר את הביצועים הגבוהים גובה את מחירה במשקל האופנוע המגיע ל-250 ק”ג. על פי החברה, הסוללה מותאמת ל-2,000 מחזורי טעינה, כל אחד מהם מספיק לנסיעה לטווח של 200 קילומטרים, כאשרניתן להגיע לטעינה מלאה של הכלי באמצעות מטען מיוחד בתוך 40 דקות.

אחרי שהתייחסנו לצד הטכני, אי אפשר שלא להתייחס לעיצוב, כשכמיטב המסות האיטלקית מושקע מאד, ומעט עתידני בשל הסוללה הבולטת. כל אחד מ-25 הקונים המאושרים יוכל לבחור את המושב, הצבע והפלסטיקה בעצמו. התהליך הזה נעשה על ידי החברה האיטלקית באופן ידני, ועל כן החברה דורשת לשלם מקדמה בת 250 דולרים בעת הזמנת האופנוע, סכום פעוט ביחס למחירו הכולל. כדי להזמין את האופנוע, יש להיכנס לאתר החברה, והוא צפוי להגיע ללקוחות בסוף השנה הנוכחית.

״הייחוד בכלי החדש שלנו הוא בזה שכמעט הכול בו נעשה לפי דרישת הלקוח״, נכתב בהודעה לתקשורת שפרסמה החברה. ״נכון לעתה, מרבית הכלים כבר נמכרו״.

כתבות נוספות:


השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.

העסקים של THEDOO

חדש באתר

גלילה לראש העמוד